Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Як організовувати та проводити стріми та онлайн навчання з метою продажів

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

22.02 о 18:30 відбудеться онлайн подія «Як організовувати та проводити стріми та онлайн навчання з метою продажів» від Георгія Куриленко - Head of Events в Академії ШАГ. За 3 роки провів понад 150 прямих ефірів в YouTube та організував більш ніж 50 гостьових стрімів.


Захід відбувся в рамках роботи Лабораторії соціального підприємництва у Запорізькій області, яка діє в межах проекту «EU4Youth - Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні».

 

Підчас вебінару ви дізнаєтесь:
- як організувати стрім
- кому і для чого потрібні онлайн події?
- як утримувати увагу аудиторії
- навіщо потрібна інтрига і де її краще використовувати
- які дії потрібно вживати після трансляції для збільшення конверсії


Даний захід буде надзвичайно корисним для тих, хто бажає відкрити нові канали залучення клієнтів, а також для розвитку особистого бренду.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за тел. (099) 048-85-55 або за формою нижче

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ