Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Майстер-клас: Просування шкільного бізнесу через інтернет

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

15 жовтня 2021 року, о 15-00, ГО ЖОО «Воскресіння» в партнерстві з Комп’ютерною академією ШАГ м. Бердянськ проводить унікальний Майстер-клас з просування шкільного бізнесу через мережу Інтернет, подія відбувається у межах ініціативи Meet and Code що фінансується корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH
Шаленими темпами росте шкільне підприємництво, його можна назвати копією “дорослого” підприємництва/бізнесу з повноцінною структурою, але під правовим захистом школи. Таке навчання та здобуття досвіду максимально наближені до реального підприємництва з усіма його складовими (менеджмент, бухгалтерія, комунікація, брендування тощо) та за всіма ринковими правилами – однак у прототипно-проєктній моделі.
Шкільне або учнівське підприємництво — підприємницька ініціатива групи учнів, які хочуть створювати продукт, вирішувати якусь проблему чи надавати певні послуги.
Локдаун/пандемія показала, що зазвичай такі підприємства закриваються. Щоб дані підприємства набирали обертів і під час пандемії і направлений наш проект. 
Експерти - SMM маркетологи, розкажуть, як просувати свій продукт\послугу в мережі інтернет і не втратити свого покупця\клієнта. Поділяться своїми фішками, інструментами, "плюшками". А також про: "найбрудніші" прийоми, які коли-небудь використовували відомі бренди для свого просування, про "війни" відомих брендів, про грань, яку не треба переходити в боротьбі за ринок.

План проведення майстер-класу:
- Професії майбутнього:
1. Про професії минулого,
2. Професії під загрозою)
3. При чому тут штучний інтелект.
-  Просування шкільного бізнесу в соціальних мережах:
1. Аналіз соціальних мереж,
2. Успішні кейси школярів,
3. Навіщо бізнесу місія?
- Мотиваційні фішки
1. Перші кроки для заробляння коштів в соціальних мережах,
2. Пошук та рішення соціальних задач за участю школярів,
3. Мотивація школярів для участі в соціальних мережах

Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ