Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Онлайн-курс: Самодопомога для жінок

22 жовтня 2021 року, о 16-00, ГО ЖОО «Воскресіння» в партнерстві з Комп’ютерною академією ШАГ м. Бердянськ проводить унікальний Онлайн-курс "Самодопомога для жінок», подія відбувається у межах ініціативи Meet and Code що фінансується корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH.
За результатами дослідження проведеного в 2018 році ОБСЄ 67% жінок в Україні віком від 15 років зазнали психологічного, фізичного або сексуального насильства. Також жінки нерідко стикаються з проблемами зі здоров’ям: коронавірус, ВІЛ/СНІД, проблема йододефіциту, онкологічні захворювання – все це піддає життя жінок ризикам. Безліч небезпек очікує на жінок й у мережі інтернет – шахрайство, кібербулінг, фейкова інформація. яка доводить жінок навіть до самогубства.

Це онлайн-курс для дівчаті, де вони зможуть підвищити свій рівень знань щодо способів самозахисту: медичного, психологічного, інформаційного, юридичного. Експерти допоможуть дізнатись про способи психологічного самозахисту, навчаться розрізняти фейкову інформацію, дізнаються про збереження здоров’я, отримають відповіді на питання, які стосуються порушень прав людини.

Проєкт також сформує мережу взаємопідтримки жінок та поширить знання про проблеми на ширше коло суспільства
Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.