Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Онлайн-захід: Дівчата в IT

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

24 жовтня 2021 року, о 16-00, ГО ЖОО «Воскресіння» в партнерстві з Комп’ютерною академією ШАГ м. Бердянськ проводить унікальний Мотиваційний захід "Дівчата в ІТ" Схід - Центр - Захід, подія відбувається у межах ініціативи Meet and Code що фінансується корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH.
IT -сфера в Україні - найдинамічніша за розвитком. Вона постійно залучає нових фахівців, і цим збільшує попит для програмістської освіти.
Чомусь в головах у дівчать панує твердження, що ІТ - це не дівчат професія і статискика говорить цифрами.
Якщо 2016 року на жінок припадало 15 % усіх розміщених резюме в IT, то 2019-го цей показник виріс до 24 % [5] і до 27 % у 2020-му. Однак на спеціалізацію «Програмування, розробка» припадає лише 7 % усіх резюме жінок, які шукають роботу в IT-сфері, тоді як у чоловіків цей показник дорівнює 19 %.
І тому своїм проектом хочемо розвіяти міф про професію ІТ - де переважна більшість чоловіків.
Для цього ми запрошуємо успішних спікерок в ІТ сфері з різних регіонів України Схід - Центр - Захід.
Розпочнемо з історії ІТ, першу у світі програму для машини написала в середині ХІХ сторіччя британська математикиня Ада Лавлейс (1815–1852) і дойдемо до наших днів. Хто їм заважає? Як жінки будують кар’єру в ІТ в Україні.
Жінки частіше починають кар’єру в ІТ «здалеку», часто на таких позиціях і залишаються. Даний захід буде мотиваційний і жінки змогли знайти себе в прфесії ІТ та просуватись по карєрних сходах, як першокласні спеціалісти.
Під час зустрічі буде проведена вікторина, активні учасниці отримають ціні подарунки.

Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. 

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ