Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Пробний урок: Створи свій 3D-світ

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ваша дитина постійно грає в ігри і кожен день дивиться мультики? Мріє створити власного супергероя або злого чарівника? А може бути навіть цілий світ?

 

Ми допоможемо спрямувати його захоплення в потрібне русло! Запрошуємо дітей 7-14 років, а також їх батьків на безкоштовний пробний урок "Створення власного 3D-світу"!

 

У програмі пробного уроку:

 

✅ як створюються справжні 3D-персонажі і світи в іграх або мультиках;

✅ знайомство з програмами, у яких можна створити власний ігровий світ; 

✅ створення власного 3D-світу;

✅ і багато іншого.


 

Чекаємо дітей від 7 до 14 років, а також батьків в стінах Комп'ютерної Академії ШАГ за адресою: вулиця Свободи, 53, Бердянськ.

 

Для дотримання всіх заходів безпеки, захід буде проходити в малих групах - кількість місць обмежена. Встигайте зареєструватися!

 

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ