Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Мастер-клас «Принт для футболки з героями Marvel»

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Якщо у Вас росте творча дитина, яка любить виражати себе через оригінальні образи в одязі і з задоволенням дивиться фільми всесвіту Marvel, тоді реєструйте її на безкоштовний офлайн майстер-клас зі створення принта з супергероєм 06.08. о 17:00 за адресою: вул. Свободи 53.

Під керівництвом викладача діти всього за годину спробують:

• Дізнатися навіщо потрібна векторна графіка.

• Ознайомитись з професійною дизайнерською програмою Adobe Illustrator.

• Створити ілюстрацію одного з найпопулярніших героїв всесвіту Marvel.

• Дізнатись, що таке «мокап» і подивитись, як створена ними картинка буде виглядати, якщо розмістити її на футболці.

Сучасні IT-технології - це можливість розкрити творчий потенціал вашої дитини. Після майстер-класу учасники зможуть самостійно за аналогією створити малюнки з іншими улюбленими персонажами. Такі зображення використовують для друку на футболках і не тільки. Можна надрукувати свого супергероя і такої футболки більше не буде ні в кого!

Реєстрація обов'язкова!

 

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ