Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Дмитро Буравченко

Level designer, 3D artist, Animator в SubShade:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

В якій компанії ви зараз працюєте?

Я Level designer, 3D artist, Animator в компанії SubShade, яка займається розробкою ігор. Під час захисту диплому, мене помітив HR, і одразу запропонував роботу. Через півтори тижні я влаштувався працювати в компанію, де вже 4 роки задіяний у 2х масштабних проектах.

Що входить у ваші обов'язки?

Розробляю дизайн локацій, 3D графіку, інтерфейс.

Розкажіть про найскладніший та найяскравіший проект, яким ви пишаєтесь.

Це дві гри, в розробці яких я беру участь. Одна з 2D графікою, друга - 3D. Обидві складні і з великою кількістю рівнів. Випуск планується на 2020 рік. Тут можна переглянути деякі зображення - https://www.artstation.com/daff

Яку роль у вашому житті відіграла Академія?

В Академії я отримав знання та навички у різних напрямках, це допомогло мені при працевлаштуванні і дозволило займатись різними задачами.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Окрім Академії відвідувати різні інтернет ресурси, звідки можна отримувати інформацію, що дозволяє дізнатись в десятки разів більше.
Дивитись якомога більше хороших гайдів на YouTube, як, хто і що робить. Я, на той момент, не дуже цим користувався, але зараз розумію, що це важливо і корисно.

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності