Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ми підберемо вам програму, з урахуванням комфортного для вас темпу навчання і графіку занять.

Індивідуальні курси

Індивідуальні курси

Курс програмування

Курс веб дизайну

Курс системного адміністрування

Курс Java

Курс дизайну

Курс Back-end

Курс QA

Курс C++

Курс Front-end

Курс PHP

Програмування 1С

Курс Excel

Підібрати курс індивідуально
Форми навчання

Форми навчання в місті Бердянськ

Індивідуальне навчання

від 330 грн\пару₴

Тут ви можете записатися на індивідуальне або групове заняття на навчання в Комп'ютерній Академії ШАГ. 

У коментарі ви можете зазначити який предмет вас цікавить, і з вами зв'яжуться найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас графік та запросити на консультацію. 

Українська, Русский

від 5 занятть

15-55 років

індивідуально

Історія Академії ШАГ

Академія знаходиться на ринку навчальних курсів з 1999 року. За цей час ми розробили ефективний метод подачі матеріалу, який дозволяє не просто отримувати нові знання і закріплювати їх на практиці. Ви отримуєте навички, які надовго відкладаються в пам'яті і дозволяють протягом тривалого часу успішно застосовувати їх в роботі. Це можуть підтвердити понад 125 000 випускників, які пройшли навчання в нашій Академії і займають ключові позиції в своїх компаніях.

Партнери

Партнери Академії

Інтернет-провайдер "Поінт"

Поінт-інтернет підключає абонентів по оптоволоконній технології, яка дозволяє обмін інформацією на швидкості до 100 Мб / с. Крім того, «Поінт» надає послугу підключення за найсучаснішою G-PON технології для приватного сектора, а також всім абонентам доступний сервіс безкоштовного цифрового телебачення IPTV. Цілодобово працює служба підтримки, яка оперативно реагують на заявки абонентів.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності