Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ми підберемо вам програму, з урахуванням комфортного для вас темпу навчання і графіку занять.

Індивідуальні курси

Індивідуальні курси

Курс програмування

Курс веб дизайну

Курс системного адміністрування

Курс Java

Курс дизайну

Курс Back-end

Курс QA

Курс C++

Курс Front-end

Курс PHP

Програмування 1С

Курс Excel

Підібрати курс індивідуально
Форми навчання

Форми навчання в місті Бердянськ

Індивідуальне навчання

від 330 грн\пару

Тут ви можете записатися на індивідуальне або групове заняття на навчання в Комп'ютерній Академії ШАГ. 

У коментарі ви можете зазначити який предмет вас цікавить, і з вами зв'яжуться найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас графік та запросити на консультацію. 

Українська, Русский

від 5 занятть

15-55 років

індивідуально

Історія Академії ШАГ

Академія знаходиться на ринку навчальних курсів з 1999 року. За цей час ми розробили ефективний метод подачі матеріалу, який дозволяє не просто отримувати нові знання і закріплювати їх на практиці. Ви отримуєте навички, які надовго відкладаються в пам'яті і дозволяють протягом тривалого часу успішно застосовувати їх в роботі. Це можуть підтвердити понад 125 000 випускників, які пройшли навчання в нашій Академії і займають ключові позиції в своїх компаніях.

Партнери

Партнери Академії

Інтернет-провайдер "Поінт"

Поінт-інтернет підключає абонентів по оптоволоконній технології, яка дозволяє обмін інформацією на швидкості до 100 Мб / с. Крім того, «Поінт» надає послугу підключення за найсучаснішою G-PON технології для приватного сектора, а також всім абонентам доступний сервіс безкоштовного цифрового телебачення IPTV. Цілодобово працює служба підтримки, яка оперативно реагують на заявки абонентів.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація